Mersin Altınorfoz Otel

mersin altinorfoz otel 0011 300x225 Mersin Altınorfoz Otel4  Yıldızlı    “  ALTINORFOZ OTEL ” ,   Mersin ‘ in   tarihi   yerlerinin   tam  ortasında,   kendisine   özgü   doğal   güzelliği,    tertemiz   deniz    suyu, Cennet   Cehennem ‘ den  gelen  yeraltı  suyunun beslediği bölgenin en güzel,  en  şirin  koyu, yeni yönetimi ve  deneyimli  personeli  ile  sizlere yılın  12  ayı  hizmet   vermektedir.
Toplantı ve Seminerler: Bölgede gerçekleştirilecek toplantı, özel iş görüşmeleri, sunum, eğitim gibi etkinlikler için özel olarak dizayn edilmiştir. 400 kişilik konferans salonunda her türlü ekipmanlar bulunmaktadır. Ayrıca 50 kişilik toplantı salonu da bulunmaktadır.

Mersin Altınorfoz Otel Oda Görünümleri: Bütün odalarda; mini bar, uydu yanını, telefon, kablosuz internet erişimi, klima, wc-banyo bulunmaktadır.

Spor ve Rekreasyon: Masa tenisi, voleybol ve her türlü su sporlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca botanik cennet bahçesinde günün yorgunluğunu atabilir, Kızkalesi, Cennet Cehennem, Adam Kayaları gibi tarihi ve turistik yerleri gezebilirsiniz.

Servis ve Hizmetler: Palm Beach  Bar, Pool Bar, set Bar, Disko, Sauna, Türk hamamı, butik ve kuaför bulunmaktadır. 400 kişilik, sünnet, nişan, kına ve düğün organizasyonları için balo salonu bulunmaktadır.

Mersin Altınorfoz Otel  Yeme ve İçme: Türk ve dünya mutfağını seçkin örnekleri ile oluşturulmuş zengin açık büfe ve A’la carte mönülerini deniz manzaralı restoranında deneyebilirsiniz.

Mersin Altınorfoz Otel Fiyatları

Mersin Altınorfoz Otel Fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, doluluk durumu ve otel fiyatları için otel ile iletişime geçiniz.

Mersin Altınorfoz Otel Ulaşım

Adana Hava limanına 130 km. ( 90 dak. ) Mersin’ e 65 km. , Silifkeye’ ye 17 km. dir.Deniz kıyısında olup, mavi bayraklı plaja sahiptir.
Mersin Altınorfoz Otel İletişim

ATAKENT  KURUÇAY   MEVKİİ  SİLİFKE
MERSİN/ TÜRKİYE
Telefon : +90 324 722 42 11 (Pbx)
Fax     :  + 90 324 722 42 15

Mersin Altınorfoz Otel Resimleri

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply