Mersin Sultaşa Otel

mersin sultasa otel 09 300x225 Mersin Sultaşa OtelMersin Sultaşa Otel , Tarsus şelalesinin yanıbaşında inşa edilmiş, kusursuz hizmeti, güleryüzlü personeli ile yüzünüzü gülümsetecek ve doğal güzelliklerin  arasaında kurulu olan ihtişamlı otelimiz konumuyla öncelikli tercihiniz olacak bir  şehir  otelidir.  Otelimiz kalitesini misafirperverliğinden ve deneyimli kadrosundan almaktadır.
Sultaşa Otel Mersin’in en iyi 4 yıldızlı oteli olarak ününü gözler önüne seriyor. Çukurova’nın en büyük şehri antik Mersin’in kalbinde yuvalanmış Sultaşa Otel, geniş kapsamlı iş toplantıları, işlevsel odaları, resmi ziyafet mekanları, restoranları, fitness ve eğlence olanaklarıyla konukları için birinci sınıf barınma hizmetini ve diğer hizmetlerini sizlere sunuyor.

Bunlara ek olarak, Akdeniz’in eşsiz güzelliğini keşfetmek isteyen konuklarımıza deniz ve macera turları düzenlemekten zevk alıyoruz.

Macera arayan konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bütün bünyemizi de sürekli yeniliyor ve modern hale getiriyoruz.
Sutlaşa Otel’de yakın olmak, tek gayemiz. Müşterilerimize, onların ihtiyaçlarına ve tabii ki onların şehirdeki ilgi noktalarına yakın olmak.

Turizm, iş, kültürel etkinlikler, eğlence, alışveriş. İstediğiniz her şey otele sadece birkaç metre uzaklıkta. Sultaşa Otel; havuzları, su geçitlerini ve değirmenlerini, birçok kafeyi, balık restoranlarını, koşu alanlarını, bisiklet yollarını ve sizi bekleyen birçok heyecan verici etkinliği bünyesinde bulunduran en uzun sahil yolunun yanında yer almaktadır.

Ayrıca Mersin içinde ve çevresinde bazı gözde eğlence programlarını öne çıkaran şaşırtıcı eğlence paketlerini de bir araya getirdik. Daha fazla bilgi edinmek için paketlerimiz ve programlarımız için bize danışabilirsiniz.

Sultaşa’da bulunduğunuzda, okuma odasının sükuneti içinde zamanınızı harcayabilir, bahçenin keyfine varabilir ve deniz kenarında yürüyüş yapabilirsiniz. Bir de hayatı Akdeniz’in eşsiz manzarasıyla, fantastik barlarla, su sporlarıyla ve özel akşam yemekleriyle hayal edin. Yalnız olmadığınızı hayal edin.

Son söz olarak, Sultaşa Otelin şu ana kadar şehrin en gözde kesiminin ilgi odağı olduğunu söylemekten de gurur duyarız.

Mersin Sultaşa Otel Fiyatları

Mersin Sultaşa Otel Fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, doluluk durumu ve otel fiyatları için otel ile iletişime geçiniz.

Mersin Sultaşa Otel İletişim

Tel: +90 324 3412000
Faks: +90 324 3412270

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, MERSİN / TÜRKİYE

Mersin Sultaşa Otel Resimleri

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply