Mersin Abat Pansiyon

mersin abat pansiyon 02 300x187 Mersin Abat PansiyonMersin Abat Pansiyon sizlere eğlenceli, aynı zamanda huzurlu bir tatil sunmayı hedefler. Pansiyonumuz da değeri bilinmemiş eski dostluk anlayışının yeniden kazanıldığı, yaşatıldığı seçkin bir ortama dönüştürmeye çalışıyoruz, bugüne kadar da bunu başardığımızkanısındayız. Pansiyonumuzun açıldığı günden bugüne kadar bizi her yaz kış ziyarete gelen dostlar ımız bunun en büyük göstergesi olduğunu düşünüyoruz.

Pansiyonumuz 8 katlı olup 18 oda ve 5 daire ve 2 suit apart daireden oluşmaktadır.

Tüm odalarda 24 saat sıcak su, kablosuz (Wireless) internet, split klima, Televizyon ,Buzdolabı ve mutfak gereçleri mevcuttur.

Apartman dairelerimiz 3 odalı olup içerisinde 6 yatak, mutfak, banyo ,wc , geniş bir balkondan ve buzdolabından kahve fincanına kadar her türlü donanımı barındırmaktadır.

Ailenize ve bütçenize uygun , temiz ve seçkin bir ortam

Toplam yatak kapasitemiz 90 olup, bütün odalarımız klima ve televizyon donanımlıdır.  Türk Mutfağının değişik örneklerinin verildiği Restoranımız sizlere günün 24 saati hizmet vermektedir.

Nezih ve seçkin mönüleriyle Hizmeti size ilke edinen kadrosuyla , şark köşesinin nostaljik atmosferinde kahvenizi mutlu bir şekilde yudumlayacak, kendinizi adeta evinizde hissedeceksiniz.

Mersin Abat Pansiyon Fiyatları

Mersin Abat Pansiyon Fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, doluluk durumu ve otel fiyatları için otel ile iletişime geçiniz.

Mersin Abat Pansiyon İletişim

Akdeniz Mah. Silif ke Cad. No:212 Erdemli / Mersin
Tel: (0 324) 515 25 89 – GSM : 0 543 602 03 45

Mersin Abat Pansiyon Resimleri

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply